2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werving en coördinatie verkeerseducatie en -voorlichting
Beschreibung: MRDH wenst voor de ondersteuning voor de werving en coördinatie voor verkeerseducatie en -voorlichtingsprojecten in het onderwijs en het ondersteunen van gemeenten bij de inzet van verkeerseducatie en -campagnes voor de periode 2026-2028 in de metropoolregio Rotterdam-Den Haag een partij te contracteren. Voor de opdracht is een inschatting gemaakt voor de tijdbesteding. Deze komt op een gemiddelde tijdbesteding van totaal ca. 24 uur per week voor de totale opdracht. De samenwerking kent een basislooptijd van 36 maanden en start vanaf 1 januari 2026 en eindigt van rechtswege op 31 december 2028. Na de basislooptijd is er de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst driemaal met één jaar te verlengen.
Interne Kennung: 250811LP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De geschatte waarde van de gehele duur van de overeenkomst (inclusief de optionele verlengingsjaren) overstijgt het drempelbedrag van € 443.000, -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht, 80200000 Unterricht im Sekundarbereich, 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: het verlenen van een opdracht (aan een projectorganisatie) voor de coördinatie van verkeerseducatie en -voorlichting in de metropoolregio. De opdracht wordt aangegaan voor een periode van drie jaar met driemaal de optie om de contractduur met één jaar te verlengen. Indien de looptijd van de overeenkomst wordt overschreden, bijvoorbeeld door uitloop van een groot programma en/of project, dan heeft opdrachtgever de mogelijkheid om de overeenkomst eenzijdig met maximaal tweemaal 6 maanden, te verlengen, onder dezelfde voorwaarde als de oorspronkelijke overeengekomen overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (op basis van tweezijdige verlenging). Door het aangaan van een lange vaste inhuurperiode, verwacht MRDH dat betreffende functionaris ruimte heeft om de langdurige (infra)projecten succesvol af te ronden en de inwerkkosten goed te kunnen spreiden.