See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa olejów i płynów hydraulicznych z podziałem na zadania (20 zadań)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa loco magazyn Zamawiającego w Bogdance, Nadrybiu i Stefanowie olejów i płynów hydraulicznych (z podziałem na zadania), pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, wg specyfikacji określonej w poszczególnych zadaniach (20 zadań): Zadanie 1 - oleje hydrauliczne, Zadanie 2 - oleje hydrauliczne do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn, Zadanie 3 - płyny hydrauliczne, Zadanie 4 - oleje przekładniowe przemysłowe, Zadanie 5 - oleje przekładniowe przeznaczone do smarowania wysoko obciążonych przekładni, Zadanie 6 - oleje przekładniowe do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn, Zadanie 7 - oleje przekładniowe specjalne, Zadanie 8 - oleje przekładniowe, Zadanie 9 - oleje silnikowe do silników z zapłonem iskrowym, Zadanie 10 - oleje silnikowe do silników z zapłonem samoczynnym, Zadanie 11 - oleje silnikowe do lokomotyw dołowych zgodnych z DTR producenta, Zadanie 12 - oleje silnikowe do lokomotyw powierzchniowych zgodnych z DTR producenta, Zadanie 13 - oleje maszynowe wg. ISO 3448, Zadanie 14 - oleje osiowe, Zadanie 15 - oleje turbinowe, Zadanie 16 - oleje do sprężarek, produkcji firmy: PRUG AIR, PROMETGAS.PL SP. z o.o. AIRPOL SP. z o.o, APATOR MINING SP. z o. o., KNORR-BREMSE, Zadanie 17 - oleje do sprężarek, produkcji firmy: PRUG AIR, PROMETGAS.PL SP. z o.o. AIRPOL SP. z o.o, APATOR MINING SP. z o. o., KNORR-BREMSE, Zadanie 18 - oleje do sprężarek produkcji firmy GRASSO, Zadanie 19 - oleje do sprężarek chłodniczych pracujących na czynniku chłodniczym R 407 C, Zadanie 20 - olej elektroizolacyjny transformatorowy. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 504708-2025
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 09211200 Kompressorenöle, 09211300 Turbinenöle, 09211620 Formöle, 09211640 Elektroisolieröle, 09211810 Leichtöle, 09211900 Schmieröle für Traktion, 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie 1 - oleje hydrauliczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 1 - oleje hydrauliczne 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 1
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 2 - oleje hydrauliczne do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 2 - oleje hydrauliczne do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 3 - płyny hydrauliczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 3 - płyny hydrauliczne. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 4 - oleje przekładniowe przemysłowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 4 - oleje przekładniowe przemysłowe. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 09211620 Formöle
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 5 - oleje przekładniowe przeznaczone do smarowania wysoko obciążonych przekładni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 5 - oleje przekładniowe przeznaczone do smarowania wysoko obciążonych przekładni. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 6 - oleje przekładniowe do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 6 - oleje przekładniowe do urządzeń kompleksów ścianowych zgodnych z DTR producenta maszyn. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 6
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 9 - oleje silnikowe do silników z zapłonem iskrowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 9 - oleje silnikowe do silników z zapłonem iskrowym. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 10 - oleje silnikowe do silników z zapłonem samoczynnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 10 - oleje silnikowe do silników z zapłonem samoczynnym. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 10
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 11 - oleje silnikowe do lokomotyw dołowych zgodnych z DTR producenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 11 - oleje silnikowe do lokomotyw dołowych zgodnych z DTR producenta. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 11
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 12 - oleje silnikowe do lokomotyw powierzchniowych zgodnych z DTR producenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 12 - oleje silnikowe do lokomotyw powierzchniowych zgodnych z DTR producenta. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 12
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 13 - oleje maszynowe wg. ISO 3448
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 13 - oleje maszynowe wg. ISO 3448. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 13
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 14 - oleje osiowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 14 - oleje osiowe. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 14
Haupteinstufung (cpv): 09211810 Leichtöle
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 15 - oleje turbinowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 15 - oleje turbinowe. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 15
Haupteinstufung (cpv): 09211300 Turbinenöle
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 16 - oleje do sprężarek, produkcji firmy: PRUG AIR, PROMETGAS.PL SP. z o.o. AIRPOL SP. z o.o, APATOR MINING SP. z o. o., KNORR-BREMSE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 16 - oleje do sprężarek, produkcji firmy: PRUG AIR, PROMETGAS.PL SP. z o.o. AIRPOL SP. z o.o, APATOR MINING SP. z o. o., KNORR-BREMSE. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 16
Haupteinstufung (cpv): 09211200 Kompressorenöle
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 18 - oleje do sprężarek produkcji firmy GRASSO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 18 - oleje do sprężarek produkcji firmy GRASSO. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 18
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 19 - oleje do sprężarek chłodniczych pracujących na czynniku chłodniczym R 407 C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie 19 - oleje do sprężarek chłodniczych pracujących na czynniku chłodniczym R 407 C. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 2911/HZP/MRU/2025 Zadanie 19