2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego na Wdrożenie e—usług w Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Łodzi jest: Pakiet nr 1 - dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS wraz z dostawą sprzętu Pakiet nr 2 – dostawa systemu typu SIEM-SOAR wraz z wdrożeniem Pakiet nr 3 – dostawa klastra serwerowego Pakiet nr 4- dostawa przełączników sieciowych Pakiet nr 5 – przedłużenie licencji urządzenia PaloAlto NGFW Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszej SWZ ,, Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- Załącznik nr 2.1, 2.2, 2.3. 2.4. 2.5 oraz we wzorze umowy – Załącznik nr 4.1, 4.2, 4.3 ,4.4, 4.5
Vorherige Bekanntmachung: 537297-2025
Interne Kennung: 45/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS wraz z dostawą sprzętu
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS wraz z dostawą sprzętu zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 2.1.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa systemu typu SIEM-SOAR wraz z wdrożeniem.
Beschreibung: Dostawa systemu typu SIEM-SOAR wraz z wdrożeniem zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 2.2.
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa klastra serwerowego.
Beschreibung: Dostawa klastra serwerowego zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 2.3.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa przełączników sieciowych.
Beschreibung: Dostawa przełączników sieciowych zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 2.4.
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung