See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa prania i dzierżawy bielizny szpitalnej dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181
Beschreibung: Usługa prania i dzierżawy bielizny szpitalnej dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181 1) Świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji, odzieży fasonowej, materiałów do sprzątania (nakładki na mopy), ściereczki, materacy, kocy, kołder i poduszek będących własnością szpitala, zwanych w dalszej części „bielizną Zamawiającego”. 2) Dzierżawa, pranie i dezynfekcja bielizny szpitalnej, serwet, piżam, szlafroków, koszul zabiegowych, bielizny niemowlęcej i pieluch, ręczników i ścierek oraz odzieży i bielizny operacyjnej zwanych w dalszej części „bielizną Wykonawcy”. 3) Sterylizacja odzieży i bielizny operacyjnej /w sytuacji, kiedy Zamawiający nie będzie mógł jej realizować we własnym zakresie/. 4) Świadczenie serwisu bieliźniarskiego obejmującego odbiór i transport „bielizny Zamawiającego” oraz „bielizny Wykonawcy” - czystej i brudnej we wskazanych terminach zgodnie z określonym harmonogramem bezpośrednio do użytkownika (oddziałów szpitalnych, bloku operacyjnego, poradni). Szczegółowy zakres przedmiotowej usługi wraz z obowiązkami Wykonawcy został określony w Załączniku nr 2 do niniejszej SWZ, który jednocześnie będzie stanowił Załącznik nr 1 do umowy.
Interne Kennung: 29/ZP/PN/23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji, odzieży fasonowej, materiałów do sprzątania (nakładki na mopy), ściereczki, materacy, kocy, kołder i poduszek będących własnością szpitala, zwanych w dalszej części „bielizną Zamawiającego”. 2) Dzierżawa, pranie i dezynfekcja bielizny szpitalnej, serwet, piżam, szlafroków, koszul zabiegowych, bielizny niemowlęcej i pieluch, ręczników i ścierek oraz odzieży i bielizny operacyjnej zwanych w dalszej części „bielizną Wykonawcy”. 3) Sterylizacja odzieży i bielizny operacyjnej /w sytuacji, kiedy Zamawiający nie będzie mógł jej realizować we własnym zakresie/. 4) Świadczenie serwisu bieliźniarskiego obejmującego odbiór i transport „bielizny Zamawiającego” oraz „bielizny Wykonawcy” - czystej i brudnej we wskazanych terminach zgodnie z określonym harmonogramem bezpośrednio do użytkownika (oddziałów szpitalnych, bloku operacyjnego, poradni). Szczegółowy zakres przedmiotowej usługi wraz z obowiązkami Wykonawcy został określony w Załączniku nr 2 do niniejszej SWZ, który jednocześnie będzie stanowił Załącznik nr 1 do umowy