2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO, EKSPLOATACJI BUDYNKÓW, LOKALI ORAZ OBIEKTÓW UŻYTKOWYCH NA TERENIE GMINY ZGIERZ OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2026 R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. dla 207 punktów poboru energii, dla potrzeb oświetlenia ulicznego, eksploatacji budynków, lokali oraz obiektów użytkowych na terenie gminy Zgierz, w ilości 2.138.331 kWh, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 do SWZ. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 3 grup według poniższej klasyfikacji: Grupa 1 – oświetlenie drogowe, Grupa 2 – budynki, lokale, Grupa 3 – obiekty: hydrofornie, oczyszczalnie i przepompownie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO, EKSPLOATACJI BUDYNKÓW, LOKALI ORAZ OBIEKTÓW UŻYTKOWYCH NA TERENIE GMINY ZGIERZ OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2026 R.”