2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń sieciowych w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. MSB/PN/4/01/2026, Szczegółowy zakres i przedmiot został określony w dokumentach zamówienia w szczególności w zał. 2 i 3 do SWZ zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania https://brodnowski.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/
Vorherige Bekanntmachung: 475037-2025
Interne Kennung: MSB/PN/4/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń sieciowych w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.