See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van mobiele C-bogen voor multidisciplinair gebruik en voor de overname van C-bogen
Beschreibung: Het AZ Jan Portaels wenst nieuwe C-bogen aan te kopen voor universeel/multidisciplinair gebruik binnen het operatiekwartier. Deze nieuwe C-bogen zullen de huidige C-bogen vervangen die momenteel in de verschillende OK zalen staan. Ook mini C-bogen zullen op termijn vervangen worden, hiervoor is een apart perceel voorzien. De opdracht omvat o.a. de levering, installatie, indienststelling, opleiding voor het gebruik en tevens het onderhoudscontract. Het is belangrijk dat de gegeven prijzen allesomvattend zijn, m.a.w. volledig aangepast aan de wensen van de gebruikers o.a. qua hardware, software en service. De aanbesteder vraagt ook prijs voor verschillende groottes van flatpanel detectors aangezien er ook heupen en schouders onderzocht zullen worden met de C-bogen. De aankopen zullen verspreid worden over meerdere jaren, met vermoedelijke start in 2025. De toestellen worden afgenomen op afroep. De aanbieder geeft een prijslijst van de aangeboden C-bogen met mogelijke opties. Dit kunnen verschillende types of modellen zijn. De aanbieder geeft een duidelijke en volledige omschrijving van de aangeboden toestellen. Alle nuttige kenmerken en specificaties worden beschreven in de offerte. De bijgevoegde lijst met technische specificaties dient volledig ingevuld te worden. AZ Jan Portaels geeft ook de kans aan alle deelnemers om onze huidige C-bogen over te nemen. De technische details van de C-boog zullen in een aparte bijlage geraadpleegd kunnen worden die de aanbestedende overheid zal voorzien bij het lastenboek.
Interne Kennung: PPP0VQ-202/5234/000002089B
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van mobiele C-bogen voor multidisciplinair gebruik
Beschreibung: Het AZ Jan Portaels wenst nieuwe C-bogen aan te kopen voor universeel/multidisciplinair gebruik binnen het operatiekwartier. Deze nieuwe C-bogen zullen de huidige C-bogen vervangen die momenteel in de verschillende OK zalen staan. De opdracht omvat de levering, installatie, indienststelling, opleiding voor het gebruik en tevens het onderhoudscontract. Het is belangrijk dat de gegeven prijzen allesomvattend zijn, m.a.w. volledig aangepast aan de wensen van de gebruikers qua hardware, software en service. De aanbesteder vraagt ook prijs voor verschillende groottes van flatpanel detectors aangezien er ook heupen en schouders onderzocht zullen worden met de C-bogen. De aankopen zullen verspreid worden over meerdere jaren, met vermoedelijke start eind 2025 of begin 2026. De toestellen worden afgenomen op afroep. De aanbieder geeft een prijslijst van de aangeboden C-bogen met mogelijke opties. Dit kunnen verschillende types of modellen zijn. De aanbieder geeft een duidelijke en volledige omschrijving van de aangeboden toestellen. Alle nuttige kenmerken en specificaties worden beschreven in de offerte. De bijgevoegde lijst met technische specificaties dient volledig ingevuld te worden. De compactheid, wendbaarheid en eenvoud in gebruik is van primordiaal belang, het toestel moet derhalve vlot verplaatsbaar en eenvoudig instelbaar zijn door één persoon. Het toestel moet eveneens een zo laag mogelijke straling gebruiken, zonder daarbij in te boeten in beeldzuiverheid, dit voor welzijn van zowel artsen en verpleegkundigen als patiënten. De C-boog moet kwalitatieve uitvoering van bovenstaande indicaties garanderen en beschikt aldus over de nodige programma’s om dit uit te voeren: een orthopedisch programma en een programma urologie indien voorhanden.
Interne Kennung: 000002089B_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (I) Vereiste opties (I)
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van mini C-bogen voor multidisciplinair gebruik
Beschreibung: Het AZ Jan Portaels wenst nieuwe C-bogen aan te kopen voor universeel/multidisciplinair gebruik binnen het operatiekwartier. De opdracht omvat de levering, installatie, indienststelling, opleiding voor het gebruik en tevens het onderhoudscontract. Het is belangrijk dat de gegeven prijzen allesomvattend zijn, m.a.w. volledig aangepast aan de wensen van de gebruikers qua hardware, software en service.. De aankopen zullen verspreid worden over meerdere jaren. De toestellen worden afgenomen op afroep. De aanbieder geeft een prijslijst van de aangeboden C-bogen met mogelijke opties. Dit kunnen verschillende types of modellen zijn. De aanbieder geeft een duidelijke en volledige omschrijving van de aangeboden toestellen. Alle nuttige kenmerken en specificaties worden beschreven in de offerte. De bijgevoegde lijst met technische specificaties dient volledig ingevuld te worden. De compactheid, wendbaarheid en eenvoud in gebruik is van primordiaal belang, het toestel moet derhalve vlot verplaatsbaar en eenvoudig instelbaar zijn door één persoon. Het toestel moet eveneens een zo laag mogelijke straling gebruiken, zonder daarbij in te boeten in beeldzuiverheid, dit voor welzijn van zowel artsen en verpleegkundigen als patiënten. De C-boog moet kwalitatieve uitvoering van bovenstaande indicaties garanderen en beschikt aldus over de nodige programma’s om dit uit te voeren.
Interne Kennung: 000002089B 2_2
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (I) Vereiste opties (.)