2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonania dokumentacji projektowej ul. Chryzantemy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy odcinka drogi ul. Chryzantemy o długości ok. 150 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz cmentarza, na działkach nr ew. 99/1, 98/1, 101/5, 101/6, 101/19, 33/3 obręb 0033 8-07 w Nowym Dworze Mazowieckim.
Vorherige Bekanntmachung: 646788-2025
Interne Kennung: WPI.271.1.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001