2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Sieć komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar uczestników Związku powiatowo-gminnego "Jarosławski Związek Komunikacyjny". Planowane linie komunikacyjne: Lubaczów - Załuże - Tymce - Basznia Dolna, Lubaczów - Futory - Oleszyce - Stare Sioło, Lubaczów - Lisie Jamy - Budomierz - Cetynia - Lisie Jamy - Lubaczów, Lubaczów - Oleszyce - Zalesie -Nowa Grobla - Oleszyce – Lubaczów, Oleszyce - Lubaczów - Antoniki - Basznia Górna, Lubaczów - Dachnów - Cieszanów - Ułazów - Łukawica - Huta Złomy - Łówcza – Narol, Lubaczów - Opaka - Szczutków - Bihale - Wielkie Oczy - Żmijowiska - Potok Jaworowski, Lubaczów - Cieszanów - Nowe Sioło - Chotylub - Brusno skrzyżowanie - Horyniec Zdrój, Lubaczów - Oleszyce -Nowy Dzików - Cewków- Moszczanica, Stary Lubliniec - Cieszanów - Lubaczów – Oleszyce – Zalesie, Lubaczów -Horyniec Zdrój - Radruż - Borowa Góra- Basznia - Huta Kryształowa - Wólka Horyniecka – Werchrata, Lubaczów - Boble - Tarnawskie – Łukawiec, Jarosław – Roźwienica - Hawłowice - Czudowice - Rzeplin -Rączyna- Pruchnik- Jarosław, Pruchnik – Roźwienica – Rudołowice – Więckowice – Pruchnik – Jodłówka -Świebodna - Jarosław, Jarosław-Wiązownica-Czerwona Wola-Sieniawa-Majdan Sieniawski, Jarosław, ul 3Maja (Huta) - Jarosław – Ożańsk, Jarosław - Sieniawa - Dobra – Pawłowa, Jarosław - Przeworsk - Siedleczka - Hucisko Jawornickie - Jawornik Polski, Jarosław - zajezdnia - Cieszacin Wielki - Zarzecze - Siennów - Maćkówka – Przeworsk, Jodłówka-Pruchnik-Węgierka-Bystrowice-Roźwienica-Jarosław, Jarosław - Grunwaldzka - Strzelecka – Pawłosiów, Jarosław - Makowisko - Oleszyce - Lubaczów-Basznia Dolna -Horyniec Zdrój – Narol, Jarosław - Wiązownica - Radawa - Piwoda - Cetula - Buczyna - Zapałów – Surmaczówka, Lubaczów - Oleszyce – Radawa, Jarosław Huta - Jankowice - Tapin - Rokietnica – Rokietnica Wola, Jarosław – Kidałowice, Jarosław - Mołodycz - Wola Mołodycka, Jarosław - Pełkinie - Ubieszyn - Ujezna - Mirocin - Tryńcza - Głogowiec - Sieniawa – Przeworsk, Jarosław – Bobrówka - Wysocko -Laszki- Charytany – Tuchla, Jarosław-Radymno – Laszki - Bukowina -Potok Jaworowski - Zabłotce – Morawsko, Jarosław - Przeworsk - Tryńcza - Sieniawa - Majdan Sieniawski, Przeworsk - Urzejowice - Sietesz – Przeworsk, Przeworsk - Grzęska - Gniewczyna - Grzęska – Przeworsk, Przeworsk d.a. - Urzejowice - Mikulice - Bóbrka Kańczucka - Ostrów – Gać, Przeworsk - Urzejowice – Kańczuga - Rączyna - Łopuszka Wielka - Wola Rzeplińska, Przeworsk - Dębów – Nowosielce, Jarosław d.a. - Wola Roźwienicka - Zarzecze - Pełnatycze - Rozbórz Długi – Przeworsk, Przeworsk - Maćkówka - Maćkówka Potok - Żurawiczki - Bóbrka Kańczucka, Przeworsk - Gniewczyna - Chałupki - Wola Buchowska - Gorzyce - Tryńcza - Sieniawa - Majdan Sieniawski – Przeworsk, Sośnica – Święte - Radymno - Tuczempy - Munina – Jarosław, Kramarzówka - Helusz -Wola Węgierska - Węgierka – Chorzów - Jarosław, Kramarzówka - Pruchnik - Tyniowice - Mokra – Jarosław, Tapin - Dobkowice - Boratyn – Jarosław, Radymno - Łowce - Lutków - Chłopice – Jarosław, Maćkówka - Cieszacin Wielki - Maleniska – Jarosław, Roźwienica - Rudołowice - Wola Roźwienicka - Cząstkowice - Czudowice – Roźwienica, Roźwienica - Bystrowice - Więckowice - Chorzów – Węgierka, Kramarzówka - Pruchnik - Roźwienica - Widna Góra – Jarosław, Tuligłowy - Czelatyce - Rokietnica - Boratyn - Jarosław - Munina, Tapin - Dobkowice - Łowce – Jarosław, Rokietnica - Tapin - Dobkowice - Zamiechów - Lutków – Jarosław, Wietlin III - Łazy – Jarosław, Jarosław - Radymno – Młyny, Sośnica Brzeg "Osiedle" - Radymno – Jarosław, Tuchla - Miękisz Nowy - Laszki - Radymno – Jarosław, Budzyń – Korczowa – Radymno – Jarosław, Stubno - Sośnica – Radymno – Jarosław, Lubaczów – Wielkie Oczy – Budzyń - Korczowa – Radymno – Jarosław, Lubaczów – Oleszyce – Mołodycz – Radawa, Jarosław – Lubaczów – Narol – Tomaszów Lubelski, Jarosław - Lubaczów – Lublin, Jarosław – Laszki – Nowa Groble – Szczutków – Lubaczów, Jarosław – Sobiecin – Surochów – Zgoda, Jarosław – Tryńcza – Leżajsk, Jarosław – Leżajsk – Nisko – Stalowa Wola
Interne Kennung: JZK/1/12/2025
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sieć komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar uczestników Związku powiatowo-gminnego "Jarosławski Związek Komunikacyjny". Planowane linie: Lubaczów - Załuże - Tymce - Basznia Dolna, Lubaczów - Futory - Oleszyce - Stare Sioło, Lubaczów - Lisie Jamy - Budomierz - Cetynia - Lisie Jamy - Lubaczów, Lubaczów - Oleszyce - Zalesie -Nowa Grobla - Oleszyce – Lubaczów, Oleszyce - Lubaczów - Antoniki - Basznia Górna, Lubaczów - Dachnów - Cieszanów - Ułazów - Łukawica - Huta Złomy - Łówcza – Narol, Lubaczów - Opaka - Szczutków - Bihale - Wielkie Oczy - Żmijowiska - Potok Jaworowski, Lubaczów - Cieszanów - Nowe Sioło - Chotylub - Brusno skrzyżowanie - Horyniec Zdrój, Lubaczów - Oleszyce -Nowy Dzików - Cewków- Moszczanica, Stary Lubliniec - Cieszanów - Lubaczów – Oleszyce – Zalesie, Lubaczów -Horyniec Zdrój - Radruż - Borowa Góra- Basznia - Huta Kryształowa - Wólka Horyniecka – Werchrata, Lubaczów - Boble - Tarnawskie – Łukawiec, Jarosław – Roźwienica - Hawłowice - Czudowice - Rzeplin -Rączyna- Pruchnik- Jarosław, Pruchnik – Roźwienica – Rudołowice – Więckowice – Pruchnik – Jodłówka -Świebodna - Jarosław, Jarosław-Wiązownica-Czerwona Wola-Sieniawa-Majdan Sieniawski, Jarosław, ul 3Maja (Huta) - Jarosław – Ożańsk, Jarosław - Sieniawa - Dobra – Pawłowa, Jarosław - Przeworsk - Siedleczka - Hucisko Jawornickie - Jawornik Polski, Jarosław - zajezdnia - Cieszacin Wielki - Zarzecze - Siennów - Maćkówka – Przeworsk, Jodłówka-Pruchnik-Węgierka-Bystrowice-Roźwienica-Jarosław, Jarosław - Grunwaldzka - Strzelecka – Pawłosiów, Jarosław - Makowisko - Oleszyce - Lubaczów-Basznia Dolna -Horyniec Zdrój – Narol, Jarosław - Wiązownica - Radawa - Piwoda - Cetula - Buczyna - Zapałów – Surmaczówka, Lubaczów - Oleszyce – Radawa, Jarosław Huta - Jankowice - Tapin - Rokietnica – Rokietnica Wola, Jarosław – Kidałowice, Jarosław - Mołodycz - Wola Mołodycka, Jarosław - Pełkinie - Ubieszyn - Ujezna - Mirocin - Tryńcza - Głogowiec - Sieniawa – Przeworsk, Jarosław – Bobrówka - Wysocko -Laszki- Charytany – Tuchla, Jarosław-Radymno – Laszki - Bukowina -Potok Jaworowski - Zabłotce – Morawsko, Jarosław - Przeworsk - Tryńcza - Sieniawa - Majdan Sieniawski, Przeworsk - Urzejowice - Sietesz – Przeworsk, Przeworsk - Grzęska - Gniewczyna - Grzęska – Przeworsk, Przeworsk d.a. - Urzejowice - Mikulice - Bóbrka Kańczucka - Ostrów – Gać, Przeworsk - Urzejowice – Kańczuga - Rączyna - Łopuszka Wielka - Wola Rzeplińska, Przeworsk - Dębów – Nowosielce, Jarosław d.a. - Wola Roźwienicka - Zarzecze - Pełnatycze - Rozbórz Długi – Przeworsk, Przeworsk - Maćkówka - Maćkówka Potok - Żurawiczki - Bóbrka Kańczucka, Przeworsk - Gniewczyna - Chałupki - Wola Buchowska - Gorzyce - Tryńcza - Sieniawa - Majdan Sieniawski – Przeworsk, Sośnica – Święte - Radymno - Tuczempy - Munina – Jarosław, Kramarzówka - Helusz -Wola Węgierska - Węgierka – Chorzów - Jarosław, Kramarzówka - Pruchnik - Tyniowice - Mokra – Jarosław, Tapin - Dobkowice - Boratyn – Jarosław, Radymno - Łowce - Lutków - Chłopice – Jarosław, Maćkówka - Cieszacin Wielki - Maleniska – Jarosław, Roźwienica - Rudołowice - Wola Roźwienicka - Cząstkowice - Czudowice – Roźwienica, Roźwienica - Bystrowice - Więckowice - Chorzów – Węgierka, Kramarzówka - Pruchnik - Roźwienica - Widna Góra – Jarosław, Tuligłowy - Czelatyce - Rokietnica - Boratyn - Jarosław - Munina Tapin - Dobkowice - Łowce – Jarosław, Rokietnica - Tapin - Dobkowice - Zamiechów - Lutków – Jarosław, Wietlin III - Łazy – Jarosław, Jarosław - Radymno – Młyny, Sośnica Brzeg "Osiedle" - Radymno – Jarosław, Tuchla - Miękisz Nowy - Laszki - Radymno – Jarosław, Budzyń – Korczowa – Radymno – Jarosław, Stubno - Sośnica – Radymno – Jarosław, Lubaczów – Wielkie Oczy – Budzyń - Korczowa – Radymno – Jarosław, Lubaczów – Oleszyce – Mołodycz – Radawa, Jarosław – Lubaczów – Narol – Tomaszów Lubelski, Jarosław - Lubaczów – Lublin, Jarosław – Laszki – Nowa Groble – Szczutków – Lubaczów, Jarosław – Sobiecin – Surochów – Zgoda, Jarosław – Tryńcza – Leżajsk, Jarosław – Leżajsk – Nisko – Stalowa Wola