869053-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Facilitair Locatiemanager Ontwikkeling – Programma Vluchtelingen - Cluster MO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFacilitair Locatiemanager Ontwikkeling – Programma Vluchtelingen - Cluster MO
BeschreibungWerken in een organisatie waar geen dag hetzelfde is, spreekt je aan. Je steekt graag de handen uit de mouwen in een complexe en dynamische werkomgeving. Met ambitie neem je de regie in de samenwerking met meerdere partijen en zorg je voor optimale afstemming. Als duizendpoot sta je stevig in je schoenen en behoud je goed overzicht over de facilitaire processen.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000