2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belastingen applicatie
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van een Inschrijver voor het leveren, implementeren en onderhouden van een SaaS-applicatie ten behoeve van het ondersteunen van de WOZ- en Belastingprocessen van de gemeentelijke belasting HBL samenwerking _
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Belastingen applicatie, zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
869131-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Belastingen applicatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Belastingen applicatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1