869152-2025 - Planung
Polen – Straßentransport/-beförderung – świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: a) Określenie rodzaju transportu: transport drogowy, przewozy autobusowe b) określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieciach komunikacyjnych obejmujących miejscowości: Komorowo, Komorowo Kolonia, Dobrosołowo, Dobrosołowo Pierwsze, Dobrosołowo Drugie, Dobrosołowo Trzecie, Cząstków, Tokarki, Tokarki Pierwsze, Tokarki Drugie, Wierzchy, Radwaniec, Dębówka, Kozarzewek, Kozarzew, Daninów, Warznia, Nieświastów, Kazimierz Biskupi, Władzimirów, Wieruszew, Wola Łaszczowa, Posada, Sokółki, Jóźwin, Kamienica, Kazimierz Biskupi- Biurowiec
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung