See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informatycznego klasy HIS/ERP na okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informacyjnego klasy HIS Elementy oprogramowania obecnie eksploatowanego: 1. KS-MEDIS 2. KS-PPS 3. KSASW 4. KS-SOMED 5. KS-SOLAB 6. KS- SUITE 7. KS-FKW 8. KS-ZZL 9. KS-ESM 10. KSEDE SEP Usługi nadzoru autorskiego Zintegrowanego Systemu Informacyjnego klasy HIS/ERP
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informacyjnego klasy HIS /ERP. Elementy oprogramowania obecnie eksploatowanego 1. KS-MEDIS 2. KS-PPS 3. KSASW 4. KS-SOMED 5. KS-SOLAB 6. KS- SUITE 7. KS-FKW 8. KS-ZZL 9. KS-ESM 10. KSEDE SEP Usługi nadzoru autorskiego Zintegrowanego Systemu Informacyjnego klasy HIS /ERP