869233-2025 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy firewall dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy firewall dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy urządzeń zapewniających realizację usługi centralnego firewalla wraz z trzyletnim wsparciem producenta dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung732957-2025
Interne Kennung80.272.321.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy urządzeń zapewniających realizację usługi centralnego firewalla wraz z trzyletnim wsparciem producenta dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server