See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków (produkt leczniczy) do Apteki Szpitalnej zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz z wymaganiami podanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 zawiera 156 pozycji asortymentowych: leki różne
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 zawiera 41 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Adenosine, Carbetocinum, Cisatracurium besylate, Drotaverine h/chlor., Etamsylate, Hydroxyzine, Marcaine, Neostigmine, Prednisoloni hemisuccinas, Theophylline
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 zawiera 57 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Aluminium Acetate, Silver sulfathiazole, Budesonide, Płyn do pielęgnacji skóry, Barium sulfate, Hydroxyzine, Polystyrene Sulfonate, Ipratropii bromidum
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 zawiera 2 pozycje asortymentowe: NIEJONOWY ŚRODEK KONTRASTOWY DO BADAŃ RADIOLOGICZNYCH O STĘŻENIU 300mg JODU/1ml
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 zawiera 7 pozycji asortymentowych: INSULINY
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 zawiera 1 pozycję asortymentową: Sodium Phosphate 120ml wlewki d/odbyt.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 zawiera 1 pozycję asortymentową: Amfotericinum B
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 zawiera 1 pozycję asortymentową: Anatoxinum tetanicum ads
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 zawiera 2 pozycje asortymentowe: Immunoglobulinum humanum anti-D
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 zawiera 1 pozycję asortymentową: Terlipressin