2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu informatycznego klasy LIMS dla Laboratorium biologii molekularnej wraz z licencją na oprogramowanie MSOL klasy LIMS oraz licencją HL7 na komunikację z systemem szpitalnym w ramach projektu pn. „Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego OnkoCWBK w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu...
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu informatycznego klasy LIMS dla Laboratorium biologii molekularnej wraz z licencją na oprogramowanie MSOL klasy LIMS oraz licencją HL7 na komunikację z systemem szpitalnym w ramach projektu pn. „Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego OnkoCWBK w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu wraz z utworzeniem innowacyjnego laboratorium biologii molekularnej zwiększającego dostęp do badań klinicznych i terapii onkologicznych", finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ). Zamawiający realizuje zamówienie zgodnie z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) co oznacza, że nie wyrządza znaczącej szkody celom środowiskowym. Zamawiajacy wymaga, aby dostarczane urządzenia były zgodne z zasadą „nieczynienia poważnych szkód” wynikającą z art. 17 rozporządzenia UE 2020/852 oraz wytycznymi Krajowego Planu Odbudowy. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostawy w sposób zapewniający brak negatywnego wpływu zamówienia na cele środowiskowe, w szczególności: zapobieganie zanieczyszczeniu środowiska, efektywne gospodarowanie zasobami, minimalizację emisji i odpadów. Na tę okolczność Wykonawca składa oświadczenie (załącznik nr 11 do SWZ). Zamawiający potwierdza, że będzie prowadzona gospodarka odpadami specjalistycznymi zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i wymaganiami środowiskowymi oraz Procedurą Szpitala nr P-EPID-01 z dnia 15.05.2023r. dot. postępowania z odpadami powstającymi w Szpitalu. Uwaga ! - Przed zawarciem umowy Zamawiający będzie wymagał od najkorzystniejszego Wykonawcy dostarczenia wypełnionego kwestionariusza oceny podmiotu przetwarzającego dane w imieniu administratora (załącznik nr 12 do SWZ). - Projekt umowy przetwarzania danych osobowych w imieniu administratora zostanie doprecyzowany po wyłonieniu wykonawcy.
Interne Kennung: Zp/85/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu informatycznego klasy LIMS dla Laboratorium biologii molekularnej wraz z licencją na oprogramowanie MSOL klasy LIMS oraz licencją HL7 na komunikację z systemem szpitalnym w ramach projektu pn. „Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego OnkoCWBK w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu informatycznego klasy LIMS dla Laboratorium biologii molekularnej wraz z licencją na oprogramowanie MSOL klasy LIMS oraz licencją HL7 na komunikację z systemem szpitalnym w ramach projektu pn. „Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego OnkoCWBK w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu wraz z utworzeniem innowacyjnego laboratorium biologii molekularnej zwiększającego dostęp do badań klinicznych i terapii onkologicznych", finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ). Zamawiający realizuje zamówienie zgodnie z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) co oznacza, że nie wyrządza znaczącej szkody celom środowiskowym. Zamawiający wymaga, aby dostarczane urządzenia były zgodne z zasadą „nieczynienia poważnych szkód” wynikającą z art. 17 rozporządzenia UE 2020/852 oraz wytycznymi Krajowego Planu Odbudowy. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostawy w sposób zapewniający brak negatywnego wpływu zamówienia na cele środowiskowe, w szczególności: zapobieganie zanieczyszczeniu środowiska, efektywne gospodarowanie zasobami, minimalizację emisji i odpadów. Na tę okoliczność Wykonawca składa oświadczenie (załącznik nr 11 do SWZ). Zamawiający potwierdza, że będzie prowadzona gospodarka odpadami specjalistycznymi zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i wymaganiami środowiskowymi oraz Procedurą Szpitala nr P-EPID-01 z dnia 15.05.2023r. dot. postępowania z odpadami powstającymi w Szpitalu.