See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medewerker HR verzuimbeheer (agendabeheer) - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van werken op typisch Rotterdamse wijze: met lef, initiatief en altijd op zoek naar vormen van samenwerking en ontwikkeling.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000