86936-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Interne KennungZam. 39/2026/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym