2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – UTCP – Vysokoteplotní gelový permeační chromatograf
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vysokoteplotního gelového permeačního chromatografu pořizovaného pro potřeby Centra polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: OP TAK Univerzitní technologické centrum pro praxi (UTCP) – aktivita b), registrační číslo projektu CZ.01.01.01/04/23_041/0005160, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ID 2645
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1