2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu. 1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część SWZ. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ i załączniku nr 1 b) być fabrycznie nowy (nie używany) i zgodny z obowiązującymi normami,
Vorherige Bekanntmachung: 732347-2025
Interne Kennung: PT.2370.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W obecnej sytuacji geopolitycznej skrócenie terminu jest uzasadnienie koniecznością niezwłocznego doposażenia Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu jako podmiotu ochrony ludności w specjalistyczny pojazd niezbędny do zapewnienia gotowości operacyjnej w przypadku wystąpienia klęsk żywiołowych, katastrof technicznych, sytuacji kryzysowych, stanów nadzwyczajnych w tym również w czasie wojny. Żaden podmiot ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie powiatu nie posiada tego typu pojazdu.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) – zwanej dalej ustawą Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu. 1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część SWZ. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ i załączniku nr 1 b) być fabrycznie nowy (nie używany) i zgodny z obowiązującymi normami.