869431-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – Dostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi. Przedmiot zamówienia został podzielony na dziesięć części: Część 1: Wytwornica ciekłego azotu 2,5 kg/h. Część 2: Zbiornik ciekłego azotu. Część 3: Wymienniki ciepła, kolumna. Część 4: Termostat, kriostaty. Część 5: Pompa dozująca medium obiegowe. Część 6: Kolumna do destylacyjnego oczyszczania, regeneracji cieczy jonowej. Część 7: Armatura. Część 8: Pompy obiegowe medium ekstrakcyjnego. Część 9: Pompa obiegowa medium chłodzącego. Część 10: Sprężarka gazów. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Vorherige Bekanntmachung522703-2025
Interne Kennung45/D/KPO/SM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Termostat, kriostaty.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi - Część 4: Termostat, kriostaty.. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 4; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 4. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung45/D/KPO/SM - Część 4: Termostat, kriostaty.
Haupteinstufung (cpv): 42943500 Kreislauf-Kühlanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131130 Temperaturregler
LosLOT-0007
TitelCzęść 7: Armatura
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi - Część 7: Armatura. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 7; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 7. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung45/D/KPO/SM - Część 7: Armatura
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
LosLOT-0010
TitelCzęść 10: Sprężarka gazów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi - Część 10: Sprężarka gazów. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 10; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 10. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung45/D/KPO/SM - Część 10: Sprężarka gazów
Haupteinstufung (cpv): 42123100 Gaskompressoren