See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24 (kod CPV 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne- 85121000-0). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWKO.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24.