See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sprawowanie obsługi serwisowej oraz nadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym w Copernicus PL Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa sprawowania obsługi serwisowej oraz nadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym w Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Zamówienie należy wykonać w zakresie wymienionym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ) - zał. 2 do Zaproszenia oraz zgodnie z warunkami zawartymi w Istotnych postanowieniach umowy (zał. nr 3 do Zaproszenia). 3. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 4. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interne Kennung: D10.251.128.F.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D10.251.128.F.2025_1