869503-2025 - Wettbewerb
Polen – Injizierbare Lösungen – Dostawa płynów infuzyjnych dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w restrukturyzacji w Miliczu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa płynów infuzyjnych dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w restrukturyzacji w Miliczu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych i preparatów do żywienia dojelitowego oraz pozajelitowego do MCM w Miliczu w podziale na 14 zadań. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu asortymentowo-cenowym cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część niniejszej SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
Interne KennungMCM/WSM/ZP39/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 1
BeschreibungPłyny infuzyjne - koloidy Pakiet (zadanie) nr 1 Lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1.4 % roztwór modyfikowanej płynnej żelatyny o masie cząsteczkowej 30000 daltonów 500 flakon 1 60
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 2
BeschreibungPłyny infuzyjne - irygacyjne Pakiet 2 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. 0,9% NaCl 100 opakowanie z wyprofilowanym otworem wylotowym 1 800 2. 0,9 % NaCl 500 opakowanie z wyprofilowanym otworem wylotowym 1 900 3. 0,9 % NaCl 1000 opakowanie z wyprofilowanym otworem wylotowym 1 500 4. Aqua pro irrygatione 1000 opakowanie typu Ecotainer 1 100
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 3
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach stojących z dwoma równymi płaskimi portami Pakiet 3 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1.0,9% natrii chloratii 100 flakon 1 28 000 2.0,9% natrii chloratii 250 flakon 1 10 000 3.0,9% natrii chloratii 500 flakon 1 14 000 4.0,9% natrii chloratii 1000 flakon 1 3 500 5.Glucosum 5% 250 flakon 1 250 6.Glucosum 5% 500 flakon 1 1 300 7.Glucosum 10% 500 flakon 1 180 8.Glucosum 20% 500 flakon 1 40 9.Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, octany, wolny od mleczanów i cytrynianów 500 ml * lub Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, cytrynian, octany 250 ml flakon 1 1000 10. Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, octany, wolny od mleczanów i cytrynianów 250 ml * lub Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, cytrynian, octany 500 ml flakon 1 18000 11. Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, octany, wolny od mleczanów i cytrynianów 1000 ml * lub Płyn wieloelektrolitowy, izotoniczny, zawierający Na,Cl,Ca,K,Mg, + jabłczany, cytrynian, octany 1000 ml flakon 1 6500 12. solutio Ringeri 500 flakon 1 550
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0005
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 4
BeschreibungPłyny infuzyjne - irygacyjne Pakiet 4 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. 0,9 % NaCl 500 Sterylny roztwór NaCl z końcówką umożliwiająca irygację w opakowaniu jałowym typu estericlean 1 80
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0006
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 5
BeschreibungŻywienie dojelitowe PAKIET 5 Lp opis opakowanie ilość cena netto wartość netto Vat ( % ) Vat ( kwota ) cena brutto wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. Dieta kompletna w płynie dla pacjentów z chorobą nowotworową , polimeryczna, hiperkaloryczna (2,4 kcal/ml), zawartość białka 14,4 g/ 100 ml, 24% energi z białka, źródłem białka są kazeina i serwatka, do podaży doustnej, bezresztkowa, bezglutenowa, w opakowaniu 4 x 125 ml, o osmolarności 570 mOsmol/l, .Różne smaki Butelka 4 x 125 ml 150 2. Dieta kompletna, hiperkaloryczna ( 2,4 kcal/ml) o zawartości białka min. 9,6 g/100ml, 16% energi z białka, dieta do podaży doustnej, dieta bezresztkowa, bezglutenowa w której żródłem białka jest kazeina ., zawierająca głównie tłuszcze LCT w opakowaniu 4x125 ml, o osmolarności 790 mOsmol/l. Różne smaki Butelka 4 x 125 ml 150 3. Dieta kompletna,hiperkaloryczna ( 2,4 kcal/ml) o zawartości białka 9,5g/100ml, dieta do podaży doustnej dieta bogatoresztkowa - zawartość błonnika 3,6 g/100 ml, bezglutenowa w opakowaniu 4x125 ml, o osmolarności 790 mOsmol/l. Różne smaki Butelka 4 x 125 ml 30 4. Dieta beztłuszczowa,hiperkaloryczna ( 1,5 kcal/ml) bogatobiałkowa, oparta na białku serwatkowym, źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza, niska zawartość sodu i fosforanów,bezresztkowa, bezglutenowa,klinicznie wolna od laktozy, zawartośc białka 3,9g/100ml,węglowodany 33,5 g/100ml, 11% energii z białka, o osmolarności 750 mOsmol/l, opakowanie 4x200 ml, Różne smaki Butelka 4 x 200 ml 10 5. Dieta normalizująca glikemię,kompletna, normokaloryczna ( 1,04 kcal/ml) skąd sprzyjający utrzymaniu niskiej glikemii, nie zawiera sacharozy, zwiększona zawartość przeciwutleniaczy ( wit C i E, karotenoidów, selenu), zwiększona zawartość witamin z grupy B odpowiadających za metabolizm węglowodanów,zawierająca unikalną mieszankę błonnika ( 6 rodzajów błonnika w odpowiednich proporcjach włókien rozpuszczlanych i nierozpuszczalnych) regulującą pracę jelit, bezglutenowa,zawartośc białka 4,9g/100ml,węglowodany 11,7 g/100ml, 19 % energii z białka, o osmolarności 365 mOsmol/l, opakowanie 4 x 200 m. Różne smaki Butelka 4 x 200 ml 30 6. Dieta wspomagająca leczenie odleżyn i ran, kompletna,bezresztkowa, hiperkaloryczna ( 1,28 kcal/ml) ,bezglutenowa, zawierająca argininę przyspieszającą gojenie ran, zwiększona zawartość przeciwutleniaczy ( wit C i E, karotenoidów, cynku) , zawartość białka 8,8 g /100ml,o niskiej zawartości tłuszczu- 3,5g / 100ml, węglowodany 14,2 g/100ml, 28 % energii z białka, 45-46 % energii z węglowodanów, 26 % energii z tłuszczy ,o osmolarności min. 500 mOsmol/l opakowanie 4 x 200 ml,. Różne smaki Butelka 4 x 200 ml 150 7. Klarowny preparat płynny na bazie maltodekstryn, do stosowania u pacjentów chirurgicznych do przedoperacyjnego nawadniania zmnijeszającego stres przedoperacyjny oraz zapobigające pooperacyjnej insulinooporności, zawiera węglowodany i elektrolity, bezresztkowy, bezglutenowy, o osmolarności 240 mOsmol/l Różne smaki Butelka 4 x 200 ml 5 8. Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml( min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l. Butelka 500 ml 192 9. Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml( min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l. Butelka 1000 ml 1300 10. Dieta bezresztkowa hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), zawartość: białka 6-7g/100 ml (min. 16% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 18,5-19g/ 100ml (maksymalnie 50% En, w tym ponad 90% węglowodanów złożonych), tłuszczów 5,5-6g/ 100ml (min. 35% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,30mg/ 100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/ 100ml), o osmolarności do 400 mOsmol/l Butelka 500 ml 72 11. Dieta bezresztkowa hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), zawartość: białka 6-7g/100 ml (min. 16% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 18,5-19g/ 100ml (maksymalnie 50% En, w tym ponad 90% węglowodanów złożonych), tłuszczów 5,5-6g/ 100ml (min. 35% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,30mg/ 100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/ 100ml), o osmolarności do 400 mOsmol/l Butelka 1000 ml 1300 12. Dieta bogatoresztkowa z zawartością min. 6 rodzajów błonnika (min. 1,5 g/100ml), normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość : białka 4-4,5g/100 ml (min. 15,5% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En, minimum 90% to węglowodany złożone), tłuszczów 3,5-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (0,025 g/100lm), zawartość błonnika min. 3%, o osmolarności do 280 mOsmol/l. Butelka 500 ml 48 Pozostała treść Zadania (Pakietu) nr 5 w Zał. nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym na przedmiotową dostawę.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0007
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 6
BeschreibungŻYWIENIE POZAJELITOWE Pakiet 6 Lp Nazwa handlowa / nr katalogowy Nazwa opakowanie pojemnośc /ml/ zawartość opak. ilość cena netto wartość netto VAT cena brutto wartość brutto 1. 10 % r-r aminokwasów i elektrolitów , nie zawierający węglowodanów Osmolarność 1030-1048 mOsm/l but. 500 1 40 2. 8% lub 10 % r-r aminokwasów dla pacjentów z niewydolnością wątroby. Osmolarność 770-875 mOsm/l but. 500 1 50 3. 2-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów do podawania do żył centralnych worek ze sterylnymi portami 1000 1 1500 4. 2-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów do podawania do żył centralnych worek ze sterylnymi portami 2000 1 80 5. 2-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów do podawania do żył centralnych i obwodowych worek ze sterylnymi portami 1000 1 250 6. 2-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów do podawania do żył centralnych i obwodowych worek ze sterylnymi portami 2000 1 40 7. 3-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów oraz emulsję tłuszczowa .Droga podania -żyły centralne worek ze sterylnymi portami 1026-1250 1 300 8. 3-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów oraz emulsję tłuszczowa .Droga podania -żyły centralne worek ze sterylnymi portami 1540-1875 1 300 9. 3-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów oraz emulsję tłuszczowa .Droga podania -żyły centralne i obwodowe worek ze sterylnymi portami 1250-1440 1 160 10. 3-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów , węglowodanów i elektrolitów oraz emulsję tłuszczowa .Droga podania -żyły centralne i obwodowe worek za sterylnymi portami 1875-1920 1 160 11. Zestaw pierwiastków śladowych do żywienia pozajelitowego amp 10 ml 5 amp 200 12. Worek 3-komorowy do żywienia pozajelitowego, droga podania: żyły centralne, zawierający 35 g aminokwasów; 5 g azotu; 90 g glukozy; emulsję tłuszczową MCT/LCT oraz triglicerydy kwasów omega-3 2,5g; objętość 625 ml sztuka 625 ml 1 80 13. Worek 3-komorowy do żywienia pozajelitowego, droga podania: żyły centralne, zawierający 70,1 g aminokwasów; 10 g azotu; 180 g glukozy; emulsję tłuszczową MCT/LCT oraz triglicerydy kwasów omega-3 5g; objętość 1250 ml sztuka 1250 ml 1 180 14. Worek 3-komorowy do żywienia pozajelitowego, droga podania: żyły centralne, zawierający 105,1 g aminokwasów; 15 g azotu; 270 g glukozy; emulsję tłuszczową MCT/LCT oraz triglicerydy kwasów omega-3 7,5g; objętość 1875 ml sztuka 1875 ml 1 100 15. Zestaw 13 witamin ( w tym wit. K) rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach do podawania pozajelitowego sztuka 10 80
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0008
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 7
BeschreibungŻYWIENIE POZAJELITOWE Pakiet 7 Lp Nazwa opakowanie pojemność /ml/ zawartość opak. ilość / rok cena netto wartość netto VAT cena brutto wartość brutto 1. zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie do żywienia pozajelitowego fiolki liofilizat 10 170 2. zestaw witamin rozpuszczalnych w tłuszczach do żywienia pozajelitowego dla dorosłych amp 10 10 30 3. 2-komorowy worek zawierający r-r aminokwasów z tauryna (12g azotu/l ); węglowodany (1200 kcal ); 75g białka ; 300g glukozy worek za sterylnymi portami 1500 1 120.
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0009
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 8
BeschreibungPakiet 8 Lp Nazwa opakowanie pojemnośc /ml/ zawartość opak. ilość / rok cena netto wartość netto VAT cena brutto wartość brutto 1. koncentrat roztworun(2)-Lalanylo-L-glutaminy do odżywiania pozajelitowego u pacjentów w stanach hiperkatabolicznych i/lubhipermetabolicznych. Podawanie do żyły centralnej. but. 50 10 3 2. koncentrat roztworun(2)-Lalanylo-L-glutaminy do odżywiania pozajelitowego u pacjentów w stanach hiperkatabolicznych i/lubhipermetabolicznych. Podawanie do żyły centralnej. but. 100 10 3
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0010
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 9
BeschreibungPłyny do zabiegów ciągłych CRRT Zadanie 9 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1.Płyn infuzyjny do zabiegu CRRT z użyciem aparatu Prismaflex zawierający w składzie jony Ca,Mg Na, HCO3-,mleczan.glukozę oraz 2,00 jonów K+ o teoretycznej osmolarności 297 mOsm/l lub Płyn infuzyjny do zabiegu CRRT z użyciem aparatu Prismaflex zawierający w składzie jony Ca,Mg Na, HCO3-,glukozę oraz 2,00 jonów K+ o teoretycznej osmolarności 296 mOsm/l** 5000 worek 1 200 2.Płyn infuzyjny do zabiegu CRRT z użyciem aparatu Prismaflex zawierający w składzie jony Ca,Mg Na, HCO3-,mleczan.glukozę oraz 4,00 jonów K+o teoretycznej osmolarności 301 mOsm/l lub Płyn infuzyjny do zabiegu CRRT z użyciem aparatu Prismaflex zawierający w składzie jony Ca,Mg Na, HCO3-,glukozę oraz 4,00 jonów K+o teoretycznej osmolarności 300 mOsm/l** 5000 worek 1 200
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0011
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 10
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach dwoma portami Zadanie 10 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. inj glucosi et natrii chlorati 1:1 500 flakon 1 260
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0012
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 11
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach dwoma portami lub worek Zadanie 11 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. inj.glucosi et natrii chlorati 2:1 500 flakon 1 600 2. inj.glucosi et natrii chlorati 2:1 250 flakon 1 200 3. glucosum 5% 100 flakon 1 500 4. aqua pro injectione 100 flakon 1 1 600 5. aqua pro injectione 500 flakon 1 600
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0013
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 12
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach dwoma portami lub worek Zadanie 12 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. glucosum 10% 100 flakon 1 200
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0014
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 13
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach dwoma portami lub worek Zadanie 13 lp nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. płyn wyrównawczy pediatryczny ( typ benelyte ) 250 flakon 1 600 2. płyn wyrównawczy pediatryczny ( typ benelyte ) 500 flakon 1 400
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0015
TitelDostawa płynów infuzyjnych - Zadanie (pakiet) nr 14
BeschreibungPłyny infuzyjne w opakowaniach dwoma portami Zadanie 14 L.p. nazwa pojemność [ml] rodzaj opakowania ilość sztuk w opakowaniu ilość cena netto za opakowanie wartość netto VAT cena brutto za opakowanie wartość brutto nazwa handlowa oferowanego produktu / producent/ nr katalogowy 1. 0,9% NaCl 3000 worek 1 2 500
Interne KennungZadanie nr 14