See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NEGOCJACJE W POSTĘPOWANIU PROWADZONYM W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA DOSTAWĘ VIDEOFIBEROSKOPU
Beschreibung: NEGOCJACJE W POSTĘPOWANIU PROWADZONYM W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA DOSTAWĘ VIDEOFIBEROSKOPU
Vorherige Bekanntmachung: 793142-2025
Interne Kennung: WSZSL/FZ-117/25
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: NEGOCJACJE W POSTĘPOWANIU PROWADZONYM W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA DOSTAWĘ VIDEOFIBEROSKOPU Z WYKONAWCĄ MEDICUS SP. Z O. O. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU