869524-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie– 1 pakiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung630168-2025
Interne Kennung99/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 - Enoxaparin sodium
BeschreibungPAKIET 1 - Enoxaparin sodium. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 1 - Enoxaparin sodium
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. Maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji – opisane są SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ – wzorze umowy.