See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi ochrony osób i mienia Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Beschreibung: Wykonywanie usługi ochrony osób i mienia Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie wraz z obsługą portierni w Domach Studenckich, obsługą imprez masowych w tym obsługą medyczną, obsługą wjazdu głównego oraz serwisowaniem monitoringu i systemu alarmowego na terenie Uczelni
Vorherige Bekanntmachung: 41591-2025
Interne Kennung: DZPZ.271.48.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001