See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst distributie
Beschreibung: De opdracht beoogt het afsluiten van een raamovereenkomst aangaande de stockage, handling en distributie van drukwerk en gadgets alsook added value activiteiten.
Interne Kennung: 2024/046
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/046 - 1
Beschreibung: Het in handen nemen van de volledige logistiek van het drukwerk en gadgets van Visit Limburg. De bedoeling is dat de juiste producten, in dezelfde staat als dat ze geleverd werden, binnen de juiste tijd, bij de juiste klant, in de juiste hoeveelheden tegen een minimale kost geleverd worden. Visit Limburg heeft daarbij te allen tijde zicht op de actuele stock, de voortgang in het distributieproces en kan beschikken over de historische data.
Interne Kennung: 1