869599-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Přístavba domova seniorů v Nové Pace, Svatojánská ul. 494, 509 01 Nová Paka
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístavba domova seniorů v Nové Pace, Svatojánská ul. 494, 509 01 Nová Paka
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce. Stavba obsahuje: SO.01 - hlavní objekt - rekonstrukce 1.NP (změna dispozičního i provozního řešení přízemí, nový hlavní vstup z jižního dvora), zastřešení terasy, výměna požárního schodiště na severním štítu křídla B, přístavba. SO.02 - parkovací objekt SO.03 - zastřešení koridoru mezi přístavbou a objektem D SO.04 - rekonstrukce fasády objektu D SO.05 - venkovní plochy Ulice Jiráskova - 1. etapa Ulice Jiráskova - 2. etapa
Interne KennungPřístavba domova seniorů v Nové Pace, Svatojánská ul. 494, 509 01 Nová Paka
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001