2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sporządzenie dokumentacji projektowej celem realizacji kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) – kontynuacja na terenie Nadleśnictwa Runowo”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla budowy sztucznego zakrytego punktu czerpania wody na terenie leśnictwa Dąbrowice wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie tejże dokumentacji. Zadanie ma na celu zabezpieczenie dostępu do wody na terenach poklęskowych. Planowana objętość projektowanego zbiornika: 50 m3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - OPZ. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: SA.270.4.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sporządzenie dokumentacji projektowej celem realizacji kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) – kontynuacja na terenie Nadleśnictwa Runowo
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ: - Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy.