See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania następujących segregowanych odpadów komunalnych bezpośrednio z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego również "PSZOK") przekazanych przez właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy: a) papieru, b) metalu, c) tworzyw sztucznych, d) szkła, e) odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, zmieszanych odpadów opakowaniowych, f) bioodpadów, g) przeterminowanych leków i chemikaliów oraz inne tj. odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek oraz inne odpady niebezpieczne stanowiące odpady komunalne, h) zużytych baterii i akumulatorów, i) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, j) popiołu, k) zużytych opon, l) odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, m) odpadów tekstyliów i odzieży. Zamawiający zapewni pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów. Wykonawca po odebraniu odpadów zobowiązany będzie zapewnić tymczasowy pojemnik/kontener zastępczy lub niezwłocznie (nie dłużej niż przy ponownym otwarciu PSZOK zgodnie z regulaminem PSZOK) oddać zabrany pojemnik/kontener. Niewielkie ilości odpadów mogą być również umieszczane w workach do segregacji odpadów. Zamawiający stawia wymóg, aby kontenery stanowiące własność Gminy Wierzchosławice były podstawiane przynajmniej w relacji 1/2, tzn. co drugi odbiór odpadów z PSZOK-u. Ponadto w związku z dużą ilością odpadów Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na stałe, na czas świadczenia usług, podstawił dodatkowe kontenery na: Meble i odpady wielkogabarytowe oraz Bioodpady o poj. min. 30 m3 w ilości łącznie trzech sztuk. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odebranych odpadów zgodnie z przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazywania Zamawiającemu raportów miesięcznych dotyczących odebranych i zagospodarowanych odpadów. Ważenie odpadów będzie następować w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach. Pozostałe informacje zawarte są w SWZ i załączniku do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.1.6.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001