869638-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Digitalizace a automatizace společnosti Verisoft s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitalizace a automatizace společnosti Verisoft s.r.o.
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je zajištění Digitalizace a automatizace společnosti Verisoft, s.r.o. skládající se z následujících požadavků: Systém helpdesk; Systém na vykazování, schvalování, konfigurace a evidence zakázek; PowerBI reporting; Správa a konfigurace VPN; Příprava vývojářského prostředí; Licence Copilot; Školení Copilot; Pořízení Serveru; Instalace a konfigurace Serveru; Příprava clusteru; Automatické zpracování dokladů, integrace na účetní systém; HR systém; DMS; Dvoufaktorové ověřování, včetně školení; Vytvoření ESB pro podnikové systémy; Konfigurace monitorovacího nástroje pro provoz interních systémů; Interní AI nástroj na vytěžení informací o veřejných zakázkách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVerisoft