869645-2025 - Ergebnis
Tschechien – Telefonzentralen – Upgrade telefonní ústředny II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUpgrade telefonní ústředny II
BeschreibungPředmětem plnění VZ je dodávka, upgrade a podpora telefonní ústředny.
Interne Kennung278/VZ/2025-OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32551200 Telefonzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32552100 Telefonapparate, 32420000 Netzausrüstung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zadavatel si vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude smlouva předčasně ukončena z důvodů na straně dodavatele. 2. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku na základě inflační doložky. 3. Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku spočívající ve změně rozsahu dodávek, služeb, jejich ceně a obchodních podmínkách. Změna může zahrnovat zejména rozšíření funkcionality systému, navýšení množství dodávaných komponent, licencí a souvisejících služeb včetně technické a softwarové podpory pro zajištění funkčnosti telefonní ústředny. Zadavatel si vyhrazuje změnu v celkové hodnotě 3.000.000,- Kč bez DPH.