2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana obsługi przejazdu kat. A km 157,714 na linii kolejowej nr 12 Skierniewice - Łuków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz przeniesienie obsługi przejazdu km 157,714 do strażnicy na przejeździe km 158,985 linii kolejowej nr 12 Skierniewice - Łuków. Całość przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego wykonania wszystkich robót i uzyskania dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia; 2) wszystkich robót zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w ww. pkt 1, oraz wszystkich robót przygotowawczych niezbędnych do wykonania zakresu Umowy oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych Prawem;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz przeniesienie obsługi przejazdu km 157,714 do strażnicy na przejeździe km 158,985 linii kolejowej nr 12 Skierniewice - Łuków. Całość przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego wykonania wszystkich robót i uzyskania dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia; 2) wszystkich robót zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w ww. pkt 1, oraz wszystkich robót przygotowawczych niezbędnych do wykonania zakresu Umowy oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych Prawem.
Interne Kennung: 0114/IZ21GM/06183/05718/25/P