86985-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni realizacji nagrań w Zespole Szkół nr 4 im. Piotra Latoski w Rudzie Śląskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni realizacji nagrań w Zespole Szkół nr 4 im. Piotra Latoski w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni i realizacji nagrań w ZS nr 4 im. P. Latoski w Rudzie Śląskiej, tj. 11 laptopów z systemem operacyjnym, 1 komputer stacjonarny z systemem operacyjnym, 1 monitor, 12 myszy komputerowych, klawiatura, 13 słuchawek studyjnych, 12 dysków zewnętrznych, 1 adapter portu UPS-C
Interne Kennung: AP.271.104.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus), 30234500 Arbeitsspeichermedien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni realizacji nagrań w Zespole Szkół nr 4 im. P. Latoski w Rudzie Śląskiej, tj. 11 laptopów z systemem operacyjnym, 1 komputera stacjonarnego z systemem operacyjnym, 1 monitora, 12 myszy komputerowych, 1 klawiatury, 13 słuchawek studyjnych, 12 dysków zewnętrznych, 12 adapterów portu USB-C