See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Oddziału Onkologii Klinicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Oddziału Onkologii Klinicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie– 28 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 598678-2025
Interne Kennung: 85/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 -Netupitantum +Palonosetroni hydrochloridum
Beschreibung: PAKIET 11 -Netupitantum +Palonosetroni hydrochloridum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 11 -Netupitantum +Palonosetroni hydrochloridum
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. Maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji – opisane są SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ – wzorze umowy.
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - Gefitinibum
Beschreibung: PAKIET 12 - Gefitinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 12 - Gefitinibum
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 -Cyclophosphamidum
Beschreibung: PAKIET 13 -Cyclophosphamidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 13 -Cyclophosphamidum
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 -Cabazitaxelum
Beschreibung: PAKIET 14 -Cabazitaxelum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 14 -Cabazitaxelum
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 -Abirateronum
Beschreibung: PAKIET 15 -Abirateronum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 15 -Abirateronum
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - Pegfilgrastimum
Beschreibung: PAKIET 16 - Pegfilgrastimum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 16 - Pegfilgrastimum
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 - Vinblastini sulfas
Beschreibung: PAKIET 17 - Vinblastini sulfas. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 17 - Vinblastini sulfas
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - Imatinibum
Beschreibung: PAKIET 18 - Imatinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 18-Imatinibum
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - Aprepitantum
Beschreibung: PAKIET 19 - Aprepitantum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 19 - Aprepitantum
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - Mitomycinum
Beschreibung: PAKIET 20 - Mitomycinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 20 - Mitomycinum