869874-2025 - Ergebnis
Polen – Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje 23 części: Część nr 1:Cetuksymab Część nr 2: Ipilimumabum Część nr 3:Niwolumab Część nr 4: Pembrolizumab Część nr 5: Afatynib Część nr 6: Nintedanib Część nr 7: Palbocyklib Część nr 8: Abemacyklib Część nr 9:Sacytuzumab gowitekan Część nr 10: Talazoparyb Część nr 11: Nilotynib Część nr 12: Elotuzumabum Część nr 13 Ramucyrumab Część nr 14: Ruksolitynib Część nr 15: Fedratynib Część nr 16: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą Część nr 17: Eltrombopag Część nr18: Midostauryna Część nr 19: Azacytydyna Część nr 20: Siltuksymab Część nr 21:Luspatercept Część nr 22: Ponatynib Część nr 23: Wenetoklaks
Vorherige Bekanntmachung702216-2025
Interne KennungDA.261.1.65.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1: Cetuksymab
BeschreibungCetuksymab
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2: Ipilimumabum
BeschreibungIpilimumabum
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3: Niwolumab
BeschreibungNiwolumab
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4:Pembrolizumab
BeschreibungPembrolizumab
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5:Afatynib
BeschreibungAfatynib
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6: Nintedanib
BeschreibungNintedanib
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7: Palbocyklib
BeschreibungPalbocyklib
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8: Abemacyklib
BeschreibungAbemacyklib
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9: Sacytuzumab gowitekan
BeschreibungSacytuzumab gowitekan
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titelczęść nr 10: Talazoparyb
BeschreibungTalazoparyb
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titelczęść nr 11: Nilotynib
BeschreibungNilotynib
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titelczęść nr 12: Elotuzumabum
BeschreibungElotuzumabum
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Titelczęść nr 13 : Ramucyrumab
BeschreibungRamucyrumab
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Titelczęść nr 14: Ruksolitynib
BeschreibungRuksolitynib
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Titelczęść nr 15:Fedratynib
BeschreibungFedratynib
Interne Kennung15
LosLOT-0016
Titelczęść nr 16: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą
BeschreibungPaklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą
Interne Kennung16
LosLOT-0017
Titelczęść nr 17: Eltrombopag
BeschreibungEltrombopag
Interne Kennung17
LosLOT-0018
Titelczęść nr 18:Midostauryna
BeschreibungMidostauryna
Interne Kennung18
LosLOT-0019
Titelczęść nr 19: Azacytydyna
BeschreibungAzacytydyna
Interne Kennung19
LosLOT-0020
Titelczęść nr 20: Siltuksymab
BeschreibungSiltuksymab
Interne Kennung20
LosLOT-0021
Titelczęść nr 21: Luspatercept
BeschreibungLuspatercept
Interne Kennung21
LosLOT-0022
Titelczęść nr 22: Ponatynib
BeschreibungPonatynib
Interne Kennung22
LosLOT-0023
Titelczęść nr 23: Wenetoklaks
BeschreibungWenetoklaks
Interne Kennung23