869903-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii (kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne - 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24, w zakresie: - badań kardiologicznych (holter ABPM, holter Ekg.,test wysiłkowy) oraz badań poligraficznych, - konsultacji przez lekarza kardiologa wraz z badaniem EKG i echo serca Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWKO.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii, w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii (kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne - 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24, w zakresie: - badań kardiologicznych (holter ABPM, holter Ekg.,test wysiłkowy) oraz badań poligraficznych, - konsultacji przez lekarza kardiologa wraz z badaniem EKG i echo serca Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWKO