See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą urządzeń / analizatorów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części – Pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 599486-2025
Interne Kennung: ZP/D/14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego
Interne Kennung: 1. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
Interne Kennung: 2. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Interne Kennung: 3. Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego