2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering tractoren en aanhangwagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 2 tractoren en 2 aanhangwagens. De levering van 1 tractor met een waterwagen en de levering van 1 tractor met een kipper.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van een tractor met een waterwagen. Levering van één tractor met een waterwagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Levering van een tractor met een kipper. Levering van één tractor met een kipper.
Interne Kennung: 2