2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w przewozach autobusowych o charakterze użyteczności publicznej
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w przewozach autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Mikołajki Pomorskie obejmującą obszar Gminy Mikołajki Pomorskie oraz Gminy Sztum. Linia komunikacyjna: Cieszymowo - Mikołajki Pomorskie – Sztum
Interne Kennung: RO.1.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)