See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji na oprogramowanie typu MDM oraz oprogramowanie serwerowe na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dla oprogramowania na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa: Zamówienie zostało podzielone na 2 części i obejmuje: 1) część nr 1 zamówienia – Licencja dla oprogramowania typu MDM Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i wdrożenie w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego systemu do zarzadzania flotą urządzeń mobilnych, zwanego dalej Systemem MDM (Mobile Device Management), b) udzielenie niewyłącznych licencji umożliwiających dołączenie 40 urządzeń mobilnych Zamawiającego, do konsoli systemu MDM, c) przeprowadzenie online szkolenia technicznego dla Administratorów po stronie Zamawiającego, w zakresie obsługi, konfiguracji oraz administracji Systemem MDM. 2) część nr 2 zamówienia – Licencja dla oprogramowania serwerowego Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dla oprogramowania serwerowego. Oprogramowanie serwerowe przeznaczone jest dla zwirtualizowanych centrów danych, musi posiadać zaawansowane funkcje zabezpieczeń i usługi katalogowe oraz pozwalać na uruchamiania wielu maszyn wirtualnych i aplikacji. Określenie przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, a także wraz z wymaganiami dotyczącymi wydajności lub funkcjonalności stosownie do art. 101 ustawy Pzp zawierają Szczegółowe Opisy Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), stanowiące załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy, stanowiących załączniki nr 6a i 6b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 708634-2025
Interne Kennung: WPD.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Licencja dla oprogramowania typu MDM
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i wdrożenie w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego systemu do zarządzania flotą urządzeń mobilnych, zwanego dalej Systemem MDM (Mobile Device Management), b) udzielenie niewyłącznych licencji umożliwiających dołączenie 40 urządzeń mobilnych Zamawiającego, do konsoli systemu MDM, c) przeprowadzenie online szkolenia technicznego dla Administratorów po stronie Zamawiającego, w zakresie obsługi, konfiguracji oraz administracji Systemem MDM. Określenie przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, a także wraz z wymaganiami dotyczącymi wydajności lub funkcjonalności stosownie do art. 101 ustawy Pzp zawieraj Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), stanowiący załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy, stanowiących załącznik nr 6a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Licencja dla oprogramowania serwerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dla oprogramowania serwerowego. Oprogramowanie serwerowe przeznaczone jest dla zwirtualizowanych centrów danych, musi posiadać zaawansowane funkcje zabezpieczeń i usługi katalogowe oraz pozwalać na uruchamiania wielu maszyn wirtualnych i aplikacji. Określenie przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, a także wraz z wymaganiami dotyczącymi wydajności lub funkcjonalności stosownie do art. 101 ustawy Pzp zawieraj Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), stanowiący załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy, stanowiących załącznik nr 6b do SWZ.