See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 663219-2025
Interne Kennung: EP/220/80/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/80/2025 - zadanie nr 7