See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymaniowych dla systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie długiem budżetu państwa Kondor+
Beschreibung: Świadczenie usług utrzymaniowych dla systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie długiem budżetu państwa Kondor+
Vorherige Bekanntmachung: 823999-2025
Interne Kennung: WR/89/25/VBC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia serwisowego, aktualizacji oraz świadczenia prac w modelu usług czasowych i materialnych (T&M) oraz dostosowaniem raportów i procedur, przez okres 48 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01 stycznia 2026 r., w tym: 1.1. Zapewnienie wsparcia serwisowego dla wdrożonego w Ministerstwie Finansów systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie długiem budżetu państwa Kondor+, zakupionego w ramach programu PHARE 2000, z uwzględnieniem aktualnego zestawu Licencji na użytkowanie oprogramowania (zwanego dalej Systemem), obejmującego w szczególności: 1) zapewnianie pomocy użytkownikom końcowym w zakresie wykorzystania możliwości oferowanych przez oprogramowanie oraz rozwiązywania problemów powstałych podczas pracy z oprogramowaniem; 2) usuwanie błędów w raportach niestandardowych i procedurach przygotowanych na potrzeby Zamawiającego; 3) usuwanie awarii oprogramowania; 4) udostępnianie aktualizacji oraz nowych wersji oprogramowania. 1.2. Świadczenie usług czasowych i materialnych (T&M) 1) Zakres usług. Wykonawca świadczyć będzie na rzecz Zamawiającego usługi w modelu czasowo-materiałowym (T&M), obejmujące: a) tworzenie dostosowań zgodnie z opisem w specyfikacji usług; b) usługi związane z tymi dostosowaniami; 2) Szacowany nakład pracy Szacowany łączny nakład pracy osób przypisanych do ról: a) Senior Business Consultant b) Senior Technical Consultant wynosi łącznie 400 godzin. 3) Zobowiązanie minimalne Zamawiający zobowiązuje się do wykorzystania co najmniej 50% ww. szacowanego nakładu pracy, tj. 200 godzin.