2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu zintegrowanego z systemem HIS CLININET, wraz z dostawą urządzeń do cyfrowego podpisu i prezentacji treści, oraz z szkoleniem dla personelu i z usługą wsparcia technicznego.
Beschreibung: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu zintegrowanego z systemem HIS CLININET, wraz z dostawą urządzeń do cyfrowego podpisu i prezentacji treści, oraz z szkoleniem dla personelu i z usługą wsparcia technicznego.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/116/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 30231310 Flachbildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu zintegrowanego z systemem HIS CLININET, wraz z dostawą urządzeń do cyfrowego podpisu i prezentacji treści, oraz z szkoleniem dla personelu i z usługą wsparcia technicznego
Beschreibung: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu zintegrowanego z systemem HIS CLININET, wraz z dostawą urządzeń do cyfrowego podpisu i prezentacji treści, oraz z szkoleniem dla personelu i z usługą wsparcia technicznego