2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakdienstverlening. De aanbestedende dienst wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. De omvang van de opdracht omvat de gevraagde diensten voor 16 basisscholen (18 gebouwen), inclusief kinderopvang met een gezamenlijk schoon te maken vloeroppervlak van 23878,53m2 .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten De omvang van de opdracht omvat de gevraagde diensten voor 16 basisscholen (18 gebouwen), inclusief kinderopvang met een gezamenlijk schoon te maken vloeroppervlak van 23878,53m2 .
Interne Kennung: 1