See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: integracja i rozbudowa systemów informatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych z podziałem na 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia Wymagane parametry techniczne. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Rozbudowa i integracja systemów informatycznych, rozwój usług cyfrowych oraz wdrożenie rozwiązań sztucznej inteligencji w zarządzaniu i diagnostyce medycznej w celu poprawy jakości świadczeń zdrowotnych, niezawodności usług oraz zapewnienia bezpieczeństwa danych pacjentów w SP ZOZ w Lubaczowie” współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór –KPOD.07.03-IP.10-001/25 Nr wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0271/25) .
Interne Kennung: ZP.261.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48740000 Übersetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Licencje , integracja urządzeń medycznych z system szpitalnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oraz integracja urządzeń medycznych z systemem szpitalnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- wymagane parametry techniczne
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Wdrożenie systemu kancelaryjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu kancelaryjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- wymagane parametry techniczne
Interne Kennung: część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Los: LOT-0003
Titel: System cyfryzacji dokumentacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu cyfryzacji dokumentacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- wymagane parametry techniczne
Interne Kennung: część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48740000 Übersetzungssoftwarepaket, 48317000 Textverarbeitungssoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: System monitorujący obieg narzędzi zabiegowych w obszarach centralnej sterylizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu monitorującego obieg narzędzi zabiegowych w obszarach centralnej sterylizacji . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- wymagane parametry techniczne
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Rozbudowa posiadanego systemu radiologicznego RIS/PACS o dodatkowe licencje i funkcjonalności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego systemu radiologicznego RIS/PACS o dodatkowe licencje i funkcjonalności . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- wymagane parametry techniczne
Interne Kennung: część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur