870277-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Siemianowice Śląskie” – zamówienie podobne
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Siemianowice Śląskie” – zamówienie podobne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Siemianowice Śląskie. W ramach przedmiotu zamówienia pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Siemianowice Śląskie” – zamówienie podobne, Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługi: 1) Odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Siemianowice Śląskie oraz ich zagospodarowania, 2) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w wybranych punktach placówek oświatowych, handlowych, świadczeniodawców podstawowej opieki zdrowotnej, aptek, w budynkach Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, 3) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w zespołach kontenerów tzw. „dzwonach” zlokalizowanych we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 4) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w zespołach pojemników tzw. „małych zestawach” zlokalizowanych we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 5) Organizacji mobilnych miejsc zbiórki odpadów komunalnych w ramach realizowanych przez Zamawiającego działaniach związanych z edukacją ekologiczną w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 6) Wyposażenia wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości oraz miejsc na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, z których będzie dokonywał odbioru odpadów komunalnych, odpowiednio w kontenery, pojemniki i worki, 7) Organizacji mobilnych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych we wskazanych przez Zamawiającego pięciu lokalizacjach (miejscach) na terenie Gminy Siemianowice Śląskie oraz zagospodarowania zebranych w wyniku ich działalności odpadów komunalnych, 8) Bieżącej naprawy i wymiany kontenerów oraz pojemników, które będzie zobowiązany dostarczyć oraz stanowiących własność Zamawiającego, a także informowania Zamawiającego na jego wniosek o ilości naprawionych lub wymienionych kontenerów oraz pojemników, 9) Utrzymywania w należytym stanie sanitarnym poprzez mycie i dezynfekcję pojemników oraz kontenerów tzw. „dzwonów” służących do gromadzenia odpadów komunalnych, w które będzie wyposażał nieruchomości i miejsca wskazane przez Zamawiającego, a także pojemników oraz kontenerów tzw. „dzwonów” stanowiących własność Zamawiającego, 10) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, 11) Zorganizowania i przeprowadzenia prelekcji dotyczącej edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi dla szkół podstawowych znajdujących się na terenie Miasta Siemianowice Śląskie, 12) Zastosowania elektronicznego systemu monitoringu zapełnienia zespołów ogólnodostępnych kontenerów tzw. „dzwonów” z przeznaczeniem na gromadzenie odpadów w postaci papieru, tworzyw sztucznych i odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, metali i szkła, przez cały okres realizacji zamówienia.
Interne KennungRK.271.0040.2025, ZP.rp.59.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Siemianowice Śląskie. W ramach przedmiotu zamówienia pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Siemianowice Śląskie” – zamówienie podobne, Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługi: 1) Odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Siemianowice Śląskie oraz ich zagospodarowania, 2) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w wybranych punktach placówek oświatowych, handlowych, świadczeniodawców podstawowej opieki zdrowotnej, aptek, w budynkach Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, 3) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w zespołach kontenerów tzw. „dzwonach” zlokalizowanych we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 4) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w zespołach pojemników tzw. „małych zestawach” zlokalizowanych we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 5) Organizacji mobilnych miejsc zbiórki odpadów komunalnych w ramach realizowanych przez Zamawiającego działaniach związanych z edukacją ekologiczną w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, 6) Wyposażenia wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości oraz miejsc na terenie Gminy Siemianowice Śląskie, z których będzie dokonywał odbioru odpadów komunalnych, odpowiednio w kontenery, pojemniki i worki, 7) Organizacji mobilnych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych we wskazanych przez Zamawiającego pięciu lokalizacjach (miejscach) na terenie Gminy Siemianowice Śląskie oraz zagospodarowania zebranych w wyniku ich działalności odpadów komunalnych, 8) Bieżącej naprawy i wymiany kontenerów oraz pojemników, które będzie zobowiązany dostarczyć oraz stanowiących własność Zamawiającego, a także informowania Zamawiającego na jego wniosek o ilości naprawionych lub wymienionych kontenerów oraz pojemników, 9) Utrzymywania w należytym stanie sanitarnym poprzez mycie i dezynfekcję pojemników oraz kontenerów tzw. „dzwonów” służących do gromadzenia odpadów komunalnych, w które będzie wyposażał nieruchomości i miejsca wskazane przez Zamawiającego, a także pojemników oraz kontenerów tzw. „dzwonów” stanowiących własność Zamawiającego, 10) Odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych selektywnie zbieranych - gromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, 11) Zorganizowania i przeprowadzenia prelekcji dotyczącej edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi dla szkół podstawowych znajdujących się na terenie Miasta Siemianowice Śląskie, 12) Zastosowania elektronicznego systemu monitoringu zapełnienia zespołów ogólnodostępnych kontenerów tzw. „dzwonów” z przeznaczeniem na gromadzenie odpadów w postaci papieru, tworzyw sztucznych i odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, metali i szkła, przez cały okres realizacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dodatku nr 3 do INDPP oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący Dodatku nr 4 do INDPP. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Dodatku nr 4 do INDPP. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 5. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa art. 100 ust. 1 Pzp. 6. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp. 7. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp.