2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych, z podziałem na następujące zadania: Zadanie 1 – zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych w planowanej ilości 4 118 000 szt. Zadanie 2 – zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych w planowanej ilości 4 118 000 szt., zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Umowa w zakresie Zadania 1 i Zadania 2 będzie realizowana przez okres 18 miesięcy od dnia jej podpisania w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie najkorzystniejszej oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które składane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z faktycznymi potrzebami Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że całkowite wynagrodzenie Wykonawcy, wynikające z realizacji umowy nie może przekroczyć wysokości środków przyznanych na ten cel. Umowa zostanie podpisana na wartość wynikającą z tych właśnie środków, tj. maksymalną nominalną wartość zobowiązania. Zamawiający zastrzega sobie prawo skrócenia czasu trwania umowy w razie wyczerpania wynagrodzenia maksymalnego przeznaczonego na realizację, natomiast w przypadku, gdy kwota całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy nie zostanie w pełni wykorzystana do czasu zakończenia umowy, Zamawiający zastrzega sobie prawo przedłużenia czasu trwania umowy do chwili, gdy przeznaczone środki zostaną wydane, jednak nie dłużej niż o 3 miesiące (dla każdego z zadań).
Interne Kennung: RZP.27.68.2025.BW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 1: Zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych w planowanej ilości 4 118 000 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych w planowanej ilości 4118000 szt. II. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy – nie wcześniej niż luty 2026 r. III. Termin realizacji: Umowa będzie realizowana przez okres 18 miesięcy od dnia jej podpisania w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie najkorzystniejszej oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które składane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z faktycznymi potrzebami Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że całkowite wynagrodzenie Wykonawcy, wynikające z realizacji umowy nie może przekroczyć wysokości środków przyznanych na ten cel. Umowa zostanie podpisana na wartość wynikającą z tych właśnie środków, tj. maksymalną nominalną wartość zobowiązania – kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, obejmującą planowane do zakupu przez Zamawiającego ilości 4118000 szt. worków. Zamawiający zastrzega sobie prawo skrócenia czasu trwania umowy w razie wyczerpania wynagrodzenia maksymalnego przeznaczonego na realizację, natomiast w przypadku, gdy kwota całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy nie zostanie w pełni wykorzystana do czasu zakończenia umowy, Zamawiający zastrzega sobie prawo przedłużenia czasu trwania umowy do chwili, gdy przeznaczone środki zostaną wydane, jednak nie dłużej niż o 3 miesiące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: RZP.27.68.2025.BW Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: I) Zamawiający deklaruje wykonanie zakresu przedmiotu umowy, w ilości odpowiadającej 60% ogólnej łącznej ilości asortymentu, tj. łącznie 2 470 800 szt. worków (zgodnie z pozycją 7 „Minimalna ilość worków gwarantowana w ramach zamówienia podstawowego – 60 % ilości z poz. 6” w Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji, na zasadach prawa opcji, zakresu zamówienia do ilości odpowiadającej 40% ogólnej łącznej ilości asortymentu, tj. do ilości 1 647 200 szt. worków (zgodnie z poz. 8 „Ilość worków w ramach prawa opcji – 40% ilości z poz. 6” w Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia; czyli różnicy wynikającej z przewidywanej planowanej do zakupu ilości worków (4 118 000 szt.) i minimalnej ilości sztuk gwarantowanych w ramach zamówienia podstawowego (2 470 800 szt.), określonej w Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Obecnie Zamawiający nie jest w stanie określić konkretnej ilości worków przewidywanych do zakupienia w ramach prawa opcji, z poszczególnych rodzajów worków, ponieważ zapotrzebowanie na poszczególne rodzaje worków zależne będzie od faktycznych potrzeb mieszkańców w miejscowości, w której Zamawiający realizuje lub planuje realizować odbiór odpadów. Wobec powyższego, w przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający każdorazowo wskaże w zamówieniu częściowym, realizowanym w ramach prawa opcji, nazwę asortymentu oraz ilość worków z poszczególnych pozycji asortymentu z Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający w ramach prawa opcji zastrzega sobie możliwość zamówienia większej ilości worków niż ilość wskazana w poszczególnych pozycjach Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. II) Skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie od decyzji Zamawiającego. W przypadku wystąpienia konieczności zwiększenia ilości worków określonej w poz. 1-5 Tabeli nr 1 - wskazanej w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia, będącego skutkiem większego niż przewidywane przez Zamawiającego, faktyczne zużycie worków, na Wykonawcę nałożony zostanie obowiązek realizacji zamówienia do wysokości środków, o których mowa w ust. 1 w dokumencie OPZ, na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między Stronami. Prawem opcji będzie objęty cały przedmiot zamówienia, a realizacja prawa opcji polegać będzie na realizacji zamówień częściowych przedmiotu zamówienia po cenach jednostkowych zaproponowanych przez Wykonawcę w ofercie.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 2: Zakup i dostawa nowych worków foliowych przeznaczonych do gromadzenia i segregacji odpadów komunalnych w planowanej ilości 4 118 000 szt.
Interne Kennung: RZP.27.68.2025.BW Zadanie 2