2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor hosting, onderhoud en door ontwikkelen van website
Beschreibung: Hogeschool VIVES wil zich informeren over mogelijke partners voor de hosting, het onderhoud en de doorontwikkeling van haar corporate website vives.be, gebouwd op Drupal 11. Met deze selectieleidraad willen we inzicht krijgen in de expertise, aanpak en ervaring van potentiële partners, met het oog op een toekomstige samenwerkingsovereenkomst.
Interne Kennung: VIV2025/139
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIV2025/139 - 1
Interne Kennung: 1